Hakkımızda

Yapı Market sektöründe 1985 yılında  Sapanca ilçemizde başlamış olan ticari hayatımız inşaat sektöründeki taleple birlikte 2013 yılı itibari ileRestorasyon alanına sıçramış  ve peşinden topraktan anahtar teslim inşaat projelerine evrilmiştir. Ticari serüvenimiz ilkelerimize bağlı kalarak pozitif yönde her geçen gün ilerlemeye devam etmektedir. Felsefemiz, şeffaflık temelinde güven ve dürüstlükle perçinlenmiş,  istikrarlı çalışma prensibimiz, müşterilerimiz ile her daim memnun ve mutlu ilişkiler kurmamızla neticlenmiştir. Uygun fiyat politikamız ve iyi kalitede ısrarcı olmamız iş sürekliliğimizin yapı taşıdır. Çağın teknolojisini, toplum kültür ve refahı ile harmanlayarak doğru ürünü müşterilerimizin beğenisine sunabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İnovatif ve  her zevke hitap eden mimari projeler ile  her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Tecrübelerimiz ile farklı pazarlardaki müşterilerimize ulaşabiliyor, sıra dışı proje ve yatırımlarımızla her daim bir adım önde olmayı planlıyoruz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın azimli ve  titiz çalışmaları sonucu markalaşma hikayemiz mutlu sona ilerlemektedir.

Şirketimzin tohumlarının atıldığı Sakarya ilinin Sapanca ilçesi bizim için sosyal bir sorumluluk ve gönül bağlılığı ile turizm alanında elimizi taşın altına koyduğumuz, yeni bir serüvene atıldığımız ilham noktamızdır. GoSapanca projesi ile turizm alanında da biz de varız diyoruz. Anadolumuzun böyle kültür ve doğası zengin ilçe ve kasabaları ile,  vatanını tanımak isteyen gezginleri ve ülkemizin hayranı olan yabancı turistlerimize kalınacak yerler, kültür faaliyetleri ve  kaf- restorant konularında bilgi aktararak vardıkları bölgeyi kendilerine hitap edebilecek en doğru program ile geçirmelerine olanak sağlıyoruz.

Hayatın gerçeklerine kulaklarımızı tıkamak yerine çağımızın en büyük ihtiyaçlarından biri olan sağlıklı gıda konusunda giriştiğimiz araştırmalar ile çocuklarımız için daha güzel ve yaşanılabilir dünya bırakabilmek adına umutla geleceğe bakıyoruz. Doğru tarım uygulamalarını, yasal izinleri, köklü kuruluşların test ve analiz sonuçlarını dikkatle inceleyerek ürün gamımızı en iyinin daha sağlıklısı ile çeşitlendiriyoruz.

Gerek yerli yatırımcılar ile gerekse yabancı yatırımcılar ile nokta atışı doğru yatırımlar bulup ticaretin evrenselliği ile sağlam adımlar atıyoruz. 

" Her Yaptığın İşi Layıkıyla Yap " M. BAKIRTAŞ