Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı


Gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmetlerimiz ile her ölçekte yatırım ve projeleriniz için sizlere yardımcı olmak için buradayız. 

Gayrimenkul satış işlemleri için gerekli ve sizin gayrimenkulünüze özel tasarlanmış reklam faaliyetlerinin yürütülmesi, gayrimenküle ait detaylı bilgilerin elde edilmesi, satış stratejisinin belirlenmesi, uygun fotoğraf çekimi ile desteklenmesi, sosyal medya üzerinden ve doğrudan pazarlanması konusunda profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. 

Geyrimenkul alım işlemleriniz için ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda nokta atışı gayrimenkulün bulunması ile sizi vakit kaybı ve kafa karışıklığından kurtarmak bizim görevimiz.

İnşaat projelerine ilişkin kurumsal çalışmalarımız ile ilgili detaylı bilgi için linkteki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Gayrimenkul danışmanlığında temel prensibimiz şeffaflıktık. Tarafların karşılıklı güvenini korumak adına her daim şeffaf ve ilkeli tutum sergilemek daimi stratejimizdir.

Yasal mevzuat gereği alım-satım işlemlerinde gayrimenkul komisyonculuğun ücret tarifesi %2 `dir. Fiyat tarifesi ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.emlaktamam.com

info@emlaktamam.com

+90 (532) 312 17 58

 

" Her Yaptığın İşi Layıkıyla Yap " M. BAKIRTAŞ